ΜΟΥΣΕΙΟ ΟΙΝΟΥ
Συνδυάζοντας την αρχιτεκτονική αρτιότητα με την αγάπη για την ιστορία του κρασιού, το «Μουσείο Οίνου» αποτελεί τον χώρο-διαμάντι της οικογένειας Μάρκου. Περιηγηθείτε ανάμεσα σε σπάνια εκθέματα οινοποιίας και οργανώστε εκδηλώσεις υψηλών προδιαγραφών σε περιβάλλον ασύγκριτης αίγλης.
Η χωρητικότητα της εσωτερικής αίθουσας είναι έως 400 καθήμενα άτομα και έως 800 όρθια. Στον εξωτερικό χώρο, η χωρητικότητα είναι έως 1000 καθήμενα άτομα και έως 2000 όρθια.
Δημιουργήστε αναμνήσεις!
![](https://ampelonesmarkougroup.gr/wp-content/uploads/2018/10/ΜΟΥΣΕΙΟ-ΟΙΝΟΥ-300x300.png)
![](https://ampelonesmarkougroup.gr/wp-content/uploads/2018/10/3.-Mouseio-gamos.jpg)
![](https://ampelonesmarkougroup.gr/wp-content/uploads/2018/10/4.-Mouseio-vaptisi_111018.jpg)
![](https://ampelonesmarkougroup.gr/wp-content/uploads/2018/10/5.-Mouseio-etairikes_111018.jpg)
ΕΤΑΙΡΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Γνωρίστε καλύτερα υπαλλήλους και συνεργάτες σε ένα περιβάλλον που θα χαρίσει νέα πνοή στις επαγγελματικές σας σχέσεις.